Stiri
25.04.2015

Foarte aproape de surpriza!

Soimii au pierdut meciul cu Viitorul 2 Buzau , scor 1-2. A fost un meci foarte echilibrat cu doua reprize total opuse. Prima repriza le-a apartinut celor de la Viitorul , conducand cu scorul de 2-0 la pauza. A doua repriza a adus dominarea Soimilor care au fost foarte aproape de a egala! Golul marcat de Nita Radu din lovitura libera a relansat meciul. Cu doua minute inainte de finalul jocului acelasi Nita Radu a trimis mingea in bara tot din lovitura libera!

Prof. Nita George a convocat urmatorii jucatori pentru acest meci:

Lefter Cristian - Radu Andrei , Tanase Radu(cpt.) , Nita Radu - Ivan Matei , Diaconu Vicentiu , Jerlaianu Vali , Jalba Ionut , Stefan Vlad - Sitaru Roberto , Diaconu Alex , Pertoiu Cosmin.

Urmatorul adversar al Soimilor este Viitorul 1 Buzau , echipa clasata pe locul 3!